Оголошення про проведення ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ

Повідомлення про початок проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану території садибної житлової забудови по вул. Вишнева в с.Яструбенька Житомирського району Житомирської області.

Оголошення про проведення ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ

Повідомлення про початок проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану території садибної житлової забудови в        с. Привороття  Житомирського району  Житомирської області.

Оголошення про проведення ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ

Повідомлення про початок проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану території садибної житлової забудови по вул. Народицька с. Привороття  Житомирського району  Житомирської області.  1. Інформація про мету, склад та зміст містобудівної документації.

Оголошення про проведення ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ

Повідомлення про початок проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану території громадської забудови на вул. Круча в  смт. Брусилів  Житомирського району  Житомирської області.

Оголошення про проведення ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ

Повідомлення про початок проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану території  Коригування детального  плану території земельних ділянок площею 0,8955 га для реконструкції та будівництва об’єктів виробничого призначення по вул. Костьольна,   3-А в смт. Брусилів у зв’язку з розширенням та модернізацією виробничих потужностей підприємства ТОВ «БЛФЗ ФАЙДАЛ УА».  1. Інформація про мету, склад та зміст містобудівної документації.

Оголошується конкурс на посаду директора комунального закладу Брусилівський музей «Дивосвіт Олексія Макаренка» Брусилівської селищної ради

Відповідно до Закону України «Про культуру», рішення вісімнадцятої сесії Брусилівської селищної ради восьмого скликання «Про створення комунального закладу Брусилівський музей «Дивосвіт Олексія Макаренка» Брусилівської селищної ради та затвердження Положення про комунальний заклад Брусилівський музей «Дивосвіт Олексія Макаренка» Брусилівської селищної ради» від 26.01.2022 №866, Прикінцевих положень Положення про порядок призначення керівників установ та закладів культури, що перебувають у комунальній власності Брусилівської селищної ради за результатами конкурсу, затвердженого вісімнадцятою сесією Брусилівської селищної ради восьмого скликання від 26.01.2022 №867, оголошується конкурс на посаду директора комунального закладу Брусилівський музей «Дивосвіт Олексія Макаренка» Брусилівської селищної ради.

Оголошення про початок формування конкурсної комісії по визначенню уповноважених аптечних установ та лікувально-профілактичних, стоматологічних закладів для пільгового медичного обслуговування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катаст

Брусилівська селищна рада Житомирського району Житомирської області оголошує про початок формування конкурсної комісії по визначенню уповноважених аптечних установ та лікувально-профілактичних, стоматологічних закладів для пільгового медичного обслуговування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Оголошення про конкурс по визначенню уповноважених аптечних установ та лікувально-профілактичних, стоматологічних закладів для пільгового медичного обслуговування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи у 2022 році

Брусилівська селищна рада оголошує конкурс по визначенню уповноважених аптечних установ та лікувально-профілактичних,  стоматологічних закладів для пільгового медичного обслуговування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи  у 2022 році.