УВАГА! ЛІТЕРАТУРНИЙ КОНКУРС

Брусилівська селищна рада оголошує літературний конкурс для всіх майстрів пера громади, який буде проходити у двох номінаціях:

Про скликання позачергової двадцять сьомої сесії Брусилівської селищної ради восьмого скликання

Відповідно до ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування вУкраїні» відбудеться позачергова двадцять сьома сесія селищної ради         восьмого скликання 15 липня 2022 року о 13 годині в залі засідань селищної ради.       На розгляд сесії селищної ради винести наступне питання: 1. Про внесення змін до рішення 26 сесії селищної ради 8 скликання від 28.06.2022 № 1058 «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку».        Вважати чергову сесію селищної ради 8 скликання, скликану на 20 липня 2022 року двадцять восьмою.

Оголошення про скликання чергової 27 сесії Брусилівської селищної ради восьмого скликання

Відповідно до ст. 46 Закону України «Про   місцеве самоврядування в Україні»           відбудеться  чергова двадцять сьома сесія селищної   ради восьмого   скликання  20   липня  2022 року  о  10 годині в залі засідань   селищної  ради.

Оголошення про проведення ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ

Повідомлення про початок проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану території садибної житлової забудови по вул. Мороженка, 6 А в с. Скочище Житомирського району Житомирської області.

Оголошення про проведення ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ

Повідомлення про початок проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану території садибної житлової забудови по вул. Центральна в с. Долинівка Житомирського району Житомирської області.

Оголошення про проведення ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ

Повідомлення про початок проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану території садибної житлової забудови по вул. Польова в с. Долинівка Житомирського району Житомирської області.

Оголошення про проведення ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ

Повідомлення про початок проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану території садибної житлової забудови по вул. 8 Березня в с. Соловіївка Житомирського району Житомирської області.

Оголошення про проведення ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ

Повідомлення про початок проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану території садибної житлової забудови по вул. Садова в с. Морозівка Житомирського району Житомирської області.