Брусилівський район, Житомирська область

Конкурс " Кращі практики місцевого самоврядування"

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України оголошує з 3 квітня 2017 року проведення конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування» у 2017 році.

Тематика конкурсу:

1. Прозорість та підзвітність місцевого самоврядування.
  2. Практики розвитку регіонів та громад, засновані на власних стратегіях  та ресурсах.
  3. Співробітництво територіальних громад.

З метою забезпечення належної організації проведення конкурсу  просимо сприяти поширенню відповідних тематичних матеріалів у засобах масової інформації області, зокрема на офіційних веб-сайтах місцевих органів влади,органів місцевого самоврядування (матеріали у електронному вигляді додаються).

З питань проведення конкурсу просимо звертатись за телефонами : (044)303-99-16 (внутрішні112,113,114);(044)590-47-76.

Також повідомляємо, що з результатами проведення конкурсу в 2014-2017 року можна ознайомитись на офіційному веб-сайті Мінрегіону за посиланням:

http:w.w.w.minregion.gov.ua/napryamki-diyalnosti/regional-dev/rozvytok-mistevogo-samovryaduvannya/konkurs/.

Про затвердження Положення про конкурс «Кращі практики місцевого самоврядування.

Буклет конкурс _ КП_2017_pdf

Заявка учасника конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування» у 2017 році

Тематика конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування» у 2017 році.

НАКАЗ

Примірна форма заявки   учасника конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування» у 2017 році