A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Брусилівська селищна об’єднана територіальна громада
Житомирська область, Брусилівський район

Телефонний довідник 2018 рік Брусилівська селищна рада

Селищний голова

Габенець Володимир Васильович

30322

Секретар селищної ради

Волошенко Алла Анатоліївна

30443

Секретар виконавчого комітету селищної ради

Войцехівська Ірина Миколаївна

30322

Заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів селищної ради

Шкуратівський Віктор Вікторович

30443

Заступник селищного голови з питань комунальної власності, земельних ресурсів та економічного розвитку

Захарченко Василь Васильович

30335

Секретар голови селищної ради

Танасова Катерина Сергіївна

30414

Начальник  управління фінансів селищної ради

Овсієнко Ірина Леонідівна

31124

Начальник відділу доходів управління фінансів

Чернець Наталія Іванівна

31124

Головний спеціаліст бюджетного відділу управління фінансів

Свірська Лідія Миколаївна

31124

Провідний спеціаліст відділу доходів управління фінансів

Бартків Валерій Володимирович

31124

Начальник служби у справах дітей, сім’ї та молоді селищної ради

Мельник Людмила Іванівна

30255

Головний спеціаліст служби у справах дітей, сім’ї та молоді селищної ради

Шарамко Марі Павлівна

30255

Спеціаліст служби у справах дітей, сім’ї та молоді селищної ради

Гончаренко Вікторія Ігорівна

30255

Начальник загального відділу селищної ради

Петричко Мирослава Йосипівна

30473

Головний спеціаліст селищної ради

Сичинська Валентина Михайлівна

30473

Головний спеціаліст селищної ради

Панасюк Ірина Петрівна

30473

Діловод загального відділу селищної ради

Боровська Галина Миколаївна

30297

Головний спеціаліст загального відділу

Нагорна Олена Василівна

30443

Начальник відділу юридичного забезпечення селищної ради

Лужних Людмила Василівна

30440

Начальник відділу економічного розвитку, торгівлі та інвестицій селищної ради

Гречко Олена Михайлівна

30319

Головний спеціаліст відділу економічного розвитку, торгівлі та інвестицій селищної ради

Руденко Тетяна Григорівна

30319

Спеціаліст відділу економічного розвитку, торгівлі та інвестицій селищної ради

Святнюк Аліна Валеріївна

30319

Відділ фінансового обліку та звітності селищної  ради

Омельчук Тетяна Василівна

30293

Спеціаліст І категорії фінансового обліку та звітності селищної ради

Вержанський Віктор Миколайович

30293

Діловод  фінансового обліку та звітності селищної ради

 

Бичак Надія Григорівна

30293

Спеціаліст фінансового обліку та звітності селищної ради

Ковальчук Аліна Олександрівна

30293

Спеціаліст фінансового обліку та звітності селищної ради

Мгебрашвілі Наталія Василівна

31641

Спеціаліст фінансового обліку та звітності селищної ради

Галушко Наталія Іванівна

30385

Спеціаліст фінансового обліку та звітності селищної ради

Турульова Світлана Миколаївна

30385

Начальник відділу організаційно – кадрового забезпечення селищної ради

Савицька Лариса Іванівна

30473

Головний спеціаліст відділу організаційно – кадрового забезпечення селищної ради

Данілочкіна Тетяна Григорівна

30473

Начальник відділу комунальної власності, надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення та екології селищної ради

Бортнічук Тетяна Йосипівна

30335

Головний спеціаліст  відділу комунальної власності, надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення та екології селищної ради

Дорогіна Ірина Іванівна

30335

Головний спеціаліст  відділу комунальної власності, надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення та екології селищної ради

Негерей Інна Вікторівна

30335

Спеціаліст  відділу комунальної власності, надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення та екології селищної ради

Полянчук Тетяна Петрівна

30335

Начальник відділу містобудування, архітектури та земельних відносин селищної ради

Коструба Михайло Васильович

30485

Головний спеціаліст відділу містобудування, архітектури та земельних відносин селищної ради

Бубенко Богдан Валентинович

30485

Спеціаліст відділу містобудування, архітектури та земельних відносин селищної ради

Мурашко Тетяна Валентинівна

30485

Начальник відділу освіти та спорту Брусилівської селищної ради

 

Чмуневич Микола Ілліч

30437

Головний спеціаліст відділу освіти та спорту селищної ради

Іонченко Алла Леонідівна

30437

Головний спеціаліст відділу освіти та спорту  селищної ради

Дем’янчук Людмила Миколаївна

30437

Головний спеціаліст відділу освіти та спорту селищної ради

Ткачук Антоніна Станіславівна

30437

Начальник відділу культури, туризму та діяльності засобів масової інформації селищної ради

 

Філоненко Лариса Миколаївна

30329

Головний спеціаліст відділу культури, туризму та діяльності засобів масової інформації селищної ради

Кіщенко Людмила Валентинівна

30329

Спеціаліст відділу культури, туризму та діяльності засобів масової інформації селищної ради

Ковальчук Марія  Петрівна

30329

Спеціаліст відділу охорони здоров’я селищної ради

Красуленко Ірина Володимирівна

30410

30262

В.о. старости селищної ради та спеціалісти загального відділу селищної ради за територіальною належністю

 

Водотиї, Болячів

В.о старости

Познахор Сергій Сергійович

21249

Спеціаліст загального відділу

Гудзь Тетяна Миколаївна

21235

Дивин

В.о старости

Радченко Алла Олександрівна

Ф.41290

Спеціаліст загального відділу

Андрійчук Ірина Федорівна

41290

Карабачин

В.о старости

Спеціаліст загального відділу

Залізнюк Ліна Анатоліївна

24235

Лазарівка, Хом’янка, Старицьке

В.о старости

Письменна Таміла Володимирівна

28223

Спеціаліст загального відділу

Якутис Валентина Василівна

 

Містечко, Ковганівка

В.о старости

Кільчицький Сергій Іванович

20235

Спеціаліст загального відділу

Гаренко Тетяна Миколаївна

20235

Морозівка, Милинівка

В.о старости

Романенко Тетяна Іванівна

41251

Спеціаліст загального відділу

Круковська Наталія Павлівна

41251

Нові Озеряни

В.о старости

Ященко Леся Василівна

25335

Спеціаліст загального відділу

Тушинська Оксана Василівна

 

Озера, Биків, Западня, Мар’янівка

В.о старости

Терещук Валерій Григорович

26549

Спеціаліст загального відділу

Клеменчук Тетяна Іванівна

26535

Осівці

В.о старости

Снігурець Ольга Петрівна

42308

Спеціаліст загального відділу

Кушнір Світлана Петрівна

42308

Приворіття

В.о старости

Кондратенко Надія Петрівна

26235

Спеціаліст загального відділу

Мудрак Наталія Миколаївна

 

Покришів

В.о старости

Огородник Антоніна Анатоліївна

25635

Спеціаліст загального відділу

Омелянчик Алла Петрівна

25635

Романівка, Пилипонка

В.о старости

Білоцький Василь Анатолійович

26135

Спеціаліст загального відділу

Ковальчук Татяна Анатоліївна

26135

Скочище ст. Скочище

В.о старости

Заїць Віктор Леонідович

26435

Спеціаліст загального відділу

Ткачук Ніна Анатоліївна

 

Соболівка, Долинівка

В.о старости

Герасимчук Надія Василівна

29235

Спеціаліст загального відділу

Джунь Тамара Василівна

 

Соловіївка

В.о старости

Кияниця Сергій Юрійович

27235

Спеціаліст загального відділу

Новацька Надія Анатоліївна

 

Хомутець, Краківщина, Вільшка

В.о старости

Задніпрянець Світлана Миколаївна

23235

Спеціаліст загального відділу

Яковина Людмила Анатоліївна

 

Яструбенька, Яструбна, Дубрівка

В.о старости

Луценко Наталія Іванівна

26635

Спеціаліст загального відділу

Боднаревська Світлана Петрівна

 

 

gromada.org.ua

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь