Сторінка на стадії наповнення

Запрошуємо взяти участь у конкурсі "На Чорнобиль журавлі летіли"

25 квітня 2024 року в Брусилівському селищному Будинку культури відбудеться конкурс «На  Чорнобиль журавлі летіли», присвячений 38-мим роковинам аварії на Чоронобильській АЕС. В рамках заходу буде проведено конкурс читців «Зірка полину», до участі в якому запрошуються діти віком від 8 до 17 років, а також дорослі декламатори віком від 18 років і старші (вікові категорії не обмежуються), та конкурс малюнків «Чорнобильська палітра», до участі в якому запрошуються школярі Брусилівщини різних вікових категорій 8-11 років, 12-14 років, 15-17 років. Більш детальну інформацію про умови та порядок проведення конкурсу можна дізнатися за  телефоном 0963939621.

Відбудеться  чергова сесія селищної ради восьмого скликання

Керуючись ст.ст. 42, 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до Регламенту Брусилівської селищної  ради VIIІ скликання відбудеться  чергова сесія селищної ради восьмого скликання 17 квітня  2024 року о 10 годині в залі засідань селищної  ради.